PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712633}

Ołtarz

Altar
4,7 1 232
oceny
4,7 10 1 1232
Ołtarz
powrót do forum filmu Ołtarz

Artysta i jego żona wraz z dwiema córkami przeprowadzają się do ponurej i odosobnionej posiadłości w hrabstwie Yorkshire. Żona artysty prowadzi tam prace renowacyjne na potrzeby jej klienta. Jedna z córek widzi ducha na fotografii zrobionej przez matkę. W domu zostaje także odkryte coś, co zdaje się być satanistycznym ołtarzem. Zostaje wezwane medium, Nigel Lynn. Wyczuwa on silną obecność pierwotnego właściciela domu, który zamordował swoja żonę.

VeroEikon

Film jest słaby, tak na 4. Ale sceneria miejsca... Rewelacja. Można było trochę lepiej ją wykorzystać. ;)

VeroEikon

czyli nie warto sie za to brac?

Unstoppable_prO

Heh, niespecjalnie, powiem szczerze. Scenariusze horrorów są trudne, bo oklepane. Ale tutaj też realizacja jest oklepana. I ten brak dobrej muzyki. A było obiecująco, naprawdę. Może zobacz z 15 minut. Jak nie wpadnie w oko, to... lepiej nie będzie. Każda ocena w końcu subiektywna. ;)

VeroEikon

Zgadza się. Dzieki wielkie za odpowiedź widzę, że gustujesz w podobnych gatunkach filmowych co ja! ;)

Unstoppable_prO

Cieszę się, że moja ocena zgadza się z Twoją. W takim razie muszę zaglądnąć co już widziałeś. Niewykluczone, że znajdę jakąś inspirację. :)

VeroEikon

Zapraszam można podpatrzeć co tam oglądam głównie znajdziesz u mnie horrory/thrillery zarówno te mniej znane jak i WYSOKOBUDŻETOWE PRODUKCJE ,a także typowe mainstreamowe filmy [marvele i te sprawy..] :)
Pozdrawiam.

Unstoppable_prO

Dzięki Tobie w końcu "odhaczyłam" Drabinę Jakubową. Heh, ciężki film... Pierwszy raz widzę coś takiego. Może też subiektywna ocena, dlatego tak go odebrałam. Ale kino świetne. I bardzo dobry scenariusz.

VeroEikon

Spoko cieszy mnie to też długo zwlekałem by zobaczyć ten film ale w końcu go zobaczyłem jak dla mnie jeden z lepszych filmów ,które oglądałem w ostatnim czasie.

Unstoppable_prO

Polecam Wam film "Vanishing on 7th Street", powinien się spodobać, ma fajny mroczny klimat :)

Artur7335

dzieki za polecenie na pewno obadam ! ;]

VeroEikon

A nie wiesz gdzie ten film można znaleźć w necie? Bo szukałem i znaleźć nie mogę.

Andrzejek324

na C H O M I K U J z napisami pl się dziś pojawił,ale bardzo słabiuteńki fim

pawelk1504

Pewnie napisy wtopione w ekran. Nie lubię czegoś takiego. Ja muszę mieć napisy w oddzielnym pliku.

pawelk1504

No właśnie obejrzałem i jak dla mnie był niezły. Spokojnie 5/10 a może nawet 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones