PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 768
ocen
7,8 10 1 629768
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

Jak w temacie. Widzialem na butelce napis aqua

zaja_c

Do końca chyba nie wiadomo, jednak słowa matki 'Nie możesz wyjść, po południu miewasz mdłości' świadczą o tym, że ją podtruwała. Z kolei scena na pogrzebie, kiedy ojciec ogląda nagranie i mówi matce, 'wywoływałaś u niej mdłości' sugerują po prostu środek wymiotny.

ocenił(a) film na 10
Sardan

to był jakiś płyn do mycia podłóg

ocenił(a) film na 9
zaja_c

można sie domyslić że ją poprostu podtruwała i raczej nie wodą... zresztą nie wiem gdzie ty widzisz tam napis ''aqua'' :/

ocenił(a) film na 8
grzegorz3117

racja cos mi sie pomylilo z tym napisem, a i domyslilem sie ze ja podtruwala ...

ocenił(a) film na 8
zaja_c

A i tu nie do końca mogę zaakceptować tej sceny. Dlaczego kobieta takie rzeczy, cokolwiek by to było dolewa w pokoju dziecka jak one tam jest. Na chłopski rozum to się robi po kryjomu. Chodź by w kuchni, po drodze, gdziekolwiek tam gdzie nie ma "przypału" a ona wchodzi z butelką jak by to była woda mineralna.

ocenił(a) film na 8
ziolozieolny

no typowo, głupi babsztyl bez rozumu xD

ziolozieolny

chcieli jakoś wytłumaczyć scenę z kamerą, przecież w kuchni nie było "monitoringu", trochę naciągane, ale inaczej nie dało się tego zrobić

ocenił(a) film na 8
vilee

To mogli by to zastąpić inną sceną bo brzydko się patrzy na takie sceny ;)

ocenił(a) film na 8
zaja_c

Matka widać cierpi na Zespół Münchhausena
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_M%C3%BCnchhausena

zbiwis

zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones