PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 787
ocen
7,8 10 1 629787
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

Witam, proszę mi powiedzieć czy tylko mi po obejrzeniu tego filmu nie przychodziło kompletnie do
głowy, że Malcolm może nie żyć? Będąc "na świeżo" po filmie cały czas myślałem, iż Malcolm w
ostatniej scenie ma po prostu jakies zwidy, że to jego wizje... Kompletnie więc nie rozumialem tej
krwi na jego plecach, ponieważ ciągle uważałem, że on przeżył po postrzale. Bo po prostu chcę
wiedzieć, czy ja aby nie jestem za głupi, bo nie rozumiem tego zakończenia. Czy tylko ja tak
"przekombinowałem"? Czy ktoś inny też inaczej (nazwijmy to) "interpretował" zakończenie?

A poza tym to film mi się podobal, głównie dzięki klimatowi i grze aktorskiej.

ocenił(a) film na 10
UrbFusion

Po prostu nie zrozumiałeś filmu, jeśli Ci się podobał proponuje jeszcze raz go obejrzeć wtedy więcej uwagi zwrócisz na szczegóły.
Ja pierwszy raz oglądałem go w 1999 roku czyli dawno temu, ale pamiętam jak dziś że po obejrzeniu (wtedy jeszcze na kasecie dvd) zrobiłem ogromnego karpia, przewinąłem kasetę i obejrzałem jeszcze raz. Film jak dla mnie doskonały i zapadł w mojej pamięci.

UrbFusion

on był duchem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones