PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 787
ocen
7,8 10 1 629787
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

Wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości ale mnie ten film kompletnie nie porwał. Ani
nie przestraszył. Ani nie zaskoczył. Ani w ogóle nic. Zimny trup. Tak zimny, że ten dzieciak na
pewno mnie widział :D podczas jedynego seansu kilka lat temu, po którym nie mam
najmniejszej ochoty zobaczyć "Zmysłu" po raz kolejny. Nie mam żadnych konkretnych
zarzutów więc jeśli ktoś ten film uwielbia- a jest mnóstwo takich ludzi- jego wola, ma prawo,
nie jestem zdziwiony i w porządku. Nie chodzi tu o dyskusję a o przekazanie swojego
wrażenia. A jest ono takie, że ten film jest po prostu nie dla mnie. Dziękuję.

Co ciekawe za dużo lepszy od "Szóstego zmysłu" film Sialalalana [czy jak się tam wymawia
nazwisko reżysera:)] uważam "Niezniszczalnego" - tamten klimat, w przeciwieństwie do tego
z "Szóstego zmysłu", naprawdę mnie porwał. I tu znowu jestem w mniejszości. Trudno.

Pozdrawiam.

Co ciekawe mam podobne odczucia. Przynajmniej moim zdaniem jest to film do jednorazowego obejrzenia, kiedy ogląda się ponownie znając film doskonale i już bez żadnych elementów zaskoczenia, robi zdecydowanie mniejsze wrażenie i jakoś mnie nie korci po ponowne po niego sięgnięcie.

ocenił(a) film na 10

Twoje prawo tak uważac.Doceniam twoją wypowiedź chociaz ja mam zupełnie inne wrażenie. Film super.I chce ogladac ten film jeszcze raz.Zupelnie inne odczucia .Tez fajnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones