Liam Aiken

Liam Padraic Aiken

7,3
1 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Aiken

Wiecie, mam pewne informacje. Na pewnej stronie widziałam zdjęcia z filmu FAY GRIM. Liam tam gra!!! Widziałam go na zdjęciach. Na FW jest opis tego filmu. Jest on z 2006 roku. Mogę przesłać komuś te zdjęcia.

Zosia_94

Jak miło powrócić na to forum :]

Troszkę tylko w związku, macie 13 część Snicketa? Zabiłabym go chyba na samym końcu, coś się we mnie przerwóciło ...

A co do filmu: ma w nim krótkie czy długie włosy? Bo gdzieś mi coś śmiga, tylko nie mogę złapac ...

Roody

Hm, dobra, to wyżej to ja.
/za krótki, za krótki/

Kotylion

Kotku przeczytałam wszystkie 13 częśći i znów cisnłam książką o ziemię... :D Napisz do mnie na maila co? To sobie pogadamy o ksiazkach ;)

Christinka

Dobrze, niezmiernie chętnie, tylko żebym ja pamiętała Twój adres, jako że wariują nam w domu komputery i jadę na poczcie na stronie główniej ... Wybacz, podasz mi jeszcze raz? Piwnooka, ale co dalej?

Kotylion

Jasne ;) piwnooka90@wp.pl

Christinka

A co się stało?? Jeśli można wiedzieć...

Zosia_94

Znaczy co się stało w książce?... Ja nie powiem ;) Warto przeczytać ;)

Christinka

Móc można, ale do tego trzeba przeczytać książkę, bo albo się nie zrozumie, albo - co znacznie gorsze - straci się całą przyjemność odkrywania i rzucania książkami po ścianach ... ;>> Tylko żal gardło ściska, że to już koniec :((

Kotylion

Prawda-żal gardło ściska, zresztą pierwsza część wypowiedzi też prawda ;)

Christinka

Dobra, odchodząc na moment od tematu 13 SNZ (Chris, wciąż czekam na maila) - widziała któraś z Was "Fay Grim"? Albo choć pierwszą część? Obejrzałabym to, nie tylko ze względu na obecność w nim "pewnych osób" ;> Tak po prostu wygląda fajnie ...
A w samym filmie ma długie włosy. Potem chyba ściął. E-e :/

Kotylion

Jakich "pewnych osób"? :D

Christinka

Zgadnij :P A na czyim forum jesteśmy i z jakiego powodu koleżanka wyżej (niech mi będzie wybaczona moja chwilowa skleroza i zapomnienie Twojego nicka)zwróciła na ten film uwagę? ;> Mam oglądać coś z koleżanką za dwa tygodnie w sobotę. Choć mam niejasne poczucie, że tego filmu w mojej wypożyczalni nie ma <myśli>

Kotylion

Dobra :D Nie mam więcej pytań :P

Christinka

Fay Grim oglądałam. Liam ma w nim dłuższe włosy, ściał je dopiero po zakończeniu zdjęć. mogę Wam zdradzić kawalątek brudnej fabuły dotyczącej Ned'a - bohatera granego przez Liama. A więc... został on wyrzucony ze szkoły po tym, jak przyłapano go zabawiającego się w szkole z dwiema o dwa lata starszymi dziewczynami. właściwie, to bardziej one zabawiały się nim. mam nadzieję, że wiadomo, o co chodzi, bo są na tym forum osoby młodsze, których nie mam zamiaru uświadamiać ;P

ogółem Liam dostał świetną rolę, w której mógł się wykazać aktorsko. strasznie bym tylko chciała częściej widzieć go uśmiechniętego ;)

przy okazji: widziałyście jego niedawną fryzurę? mówię o tej falującej na czole bujnej grzywie :D

Konopia

Nie widziałam, ale zaraz postaram się zobaczyć ... Chyba, że masz jakieś linki? Z resztą, i tak sobie poszukam ;>>>
Nie mam jak tego filmu wypożyczyć, a chciałabym zobaczyć :/ A pierwszą część oglądałaś? Choć pierwsza mnie tak chyba nie rajcuje ;>

Kotylion

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://cache.viewimages.com/xc/77177730.jp g%3Fv%3D1%26c%3DViewImages%26k%3D2%26d%3D17A4AD9FDB9CF193F017BA0BE69430F7215ED1E 15D82050B284831B75F48EF45&imgrefurl=http://www.viewimages.com/Search.aspx%3Fmid% 3D77177730%26epmid%3D3%26partner%3DGoogle&h=594&w=396&sz=36&hl=pl&start=2&tbnid= LltlYlvOc9tiPM:&tbnh=135&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3DLiam%2BAiken%2B2007%26gbv%3D 2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl

Wybaczcie za masakrycznie dziwny link, ale nie potrafiłam inaczej tego odnaleźć. Pod spodem zdjęcia, o których mówiła pani nade mną - fakt faktem, że ... hm. A obok - najnowsze, z grudnia. I - uff - już normalne. W miarę ;>

Kotylion

taa, o ten fryz mi chodziło :D Nie no, te loczki są słodkie jak dla mnie ;] ale to, jak wyglądał na tym specjalnym pokazie "Juno", z tą czerwoną koszulą... mrahh xD ( http://viewimages.com/Search.aspx?phrase=vihome , wpiszcie jego imię i nazwisko, te pierwsze dwa zdjęcia).
no, ale i tak nic nie pobije jego wyglądu na premierze Serii Niefortunnych Zdarzeń w Los Angeles *_*

a czy Wy wiecie, co jest jutro?? ;)

Konopia

no, właściwie już dzisiaj :)
wszystkiego najlepszego, Liaaaaaam xD

Konopia

Ha, wyślijmy mu kartkę :) I tak, mimo iż rocznikowo jest starszy ode mnie niby tylko rok, właśnie odskoczył mi na dwa lata .. No trudno ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones