Liam Aiken

Liam Padraic Aiken

7,3
1 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Aiken

ojojoj, za stary pan Aiken na Klausa jest. w takim wieku jak na zdjeciu, moze by sie nadawal, ale tak to... i gdzie on zgubil Klausowe okulary ??!

użytkownik usunięty
dustgarden

też się zgadzam!!!!!!! a szczególnie brak okularów.. i miał być niższy od Wioletki !!!!!!!!!!!! JEDNO SŁOWO - PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Wiesz, to co wypisujesz, jest żałosne, naprawdę.
No bo sorry bardzo, ale widziałam kręcenie filmu 'od kuchni' i wiem, że to nie jest proste.
A to, że nie miał okularów... Z resztą miał. Tylko nie cały czas.
No i wiek. Macie problem, bo Klausa było bardziej 'widać' niż Wioletkę? Że był od niej wyższy, a miał być niższy? Pomartwcie się czymś innym, co?? A 'Harry Potter'?? No aktorzy pod względem wieku są rzeczywiście dopasowani, że hej!
Podsumowując: Dla mnie to nie Seria Niefortunnych Zdarzeń z Liamem Aikenem była żałosna, tylko TY...
Pozdrawiam
i myślę, że kiedyś może nauczysz się doceniać kino, filmy i aktorów, a przestaniesz być tępawym obserwatorem jakich mamy za dużo

dustgarden

Eee tam. Podajcie mi choć jeden przykład zekranizowanej książki, gdzie bohater wygląda identycznie jak w opisie. No i co do okularów - widać, że nie oglądałś filmu, bo zaręczam ci, że (fakt tylko chwilami, ale) ma je. No i wypadł jak na mój gust dużo lepiej niż Wioletka. A to że jest wyższy i wysuwa się na pierwszy plan - TAK TRZYMAĆ!
Ps. Czytałaś może książki?

Kotylion

Słuchajcie, ja nie mam nic do niego i jego roli w "Serii". Bo chłopak jest bardzo ładny... Pozdrowionka
PS. No ale chyba gdzieś te okulary zgubił...

użytkownik usunięty
Kotylion

Zgadzam sie!!!! Mam taka mala prosbe do Kota - napisz mi meila, moj adres to caroleena.w@wp.pl
sorki za bledy klawiatura mi szwankuje...:)
Caroleen@

użytkownik usunięty

to znaczy zgadzam sie co do wypowiedzi Kota, a nie kogos innego:)
Caroleen@

użytkownik usunięty
Kotylion

no co wy??!! jestem za "kotem" Aiken jest śliczny, może nie na rtym zdjeciu, ale w filmie wyglada supcio i ma okulary czasem, pozatym to nie ważne czy ma czy nie, ważne, ze go widać :) i dobrze, ze był na pierwszym planie, bo pieknie zagrał role kochajacego brata... bez niego te baby by sobie nie poradziły !!! :)

użytkownik usunięty
Kotylion

A niby dlaczego nie??
Bo ma piętnaście lat, a Klaus dwanaście??
Moim zdaniem dobrze, że go wybrali. Jest dobrym aktorem i świetnie wcielił się w rolę. Zresztą książek nigdy się nie ekranizuje z każdym szczegółem. Jeżeliby tak było, to na Władcy Pierścieni siedzielibyśmy z dwanaście godzin!!
Czytałam książki i oglądałam film - Liam jak najbardziej pasuje na Klausa. A okulary rzeczywiście nosił może troszkę za rzadko... ;)

Kotylion

ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
No bo tak: na przykład w HP (ale ja się go czepiam :P) Raddcliffe ma NIEBIESKE oczy, a w książce wyraźnie napisane było, że ZIELONE. ZIELONE, kochani, tak tak!!!

Kotylion

ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
No bo tak: na przykład w HP (ale ja się go czepiam :P) Raddcliffe ma NIEBIESKE oczy, a w książce wyraźnie napisane było, że ZIELONE. ZIELONE, kochani, tak tak!!!

dustgarden

Słóweczko. Po co ci mój mail? to tak z ciekawości.

dustgarden

Właśnie przeczytałam sobie jeszcze raz, co napisałaś. I nie wiem, czy zauważyłaś, ale Klaus ma 12 (potem13) lat, do jasnej anielki! Bez przesady, ma wyglądać jak jakiś maluszek (żeby nie powiedzieć kurdupel), bo Wioletka jest lepsza? ja tak osobiście Wioletki nie bardzo ...

użytkownik usunięty
dustgarden

Wiesz co? Ty chyba tylko jedno zdjęcie widziałeś (aś?) i to jeszcze TO, więc...

użytkownik usunięty

Wiecie... Liam tam podobno troche urósł co widać na filmie, że w niektóryh scenach jest niższy od Wioletki a potem wyższy... Ale czy to aż tak przeszkadza Wam w oglądaniu tego filmu?...

Wiesz, mnie to osobiście absolutnie nie przeszkadza, bo jak oglądam, to skupiam się na filmie, a nie na tym, jak kto wygląda (choć to też). No ale mimo wszystko trzeba o czymś gadać, a takie oskarżenia jak to najwyżej są po prostu głupie (albo nie widziało się filmu i już. Ale jesli tak, to się nie pisze na tematy, o których się nic nie wiem).
Pozdraiwam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones